Ana Sayfa | Nerede Ne Meşhur? | Türkiye Seyir Rehberi | İlan Ekle | Konuk Defteri | Anket | Reklam Ajansı     
 
             
 
 
Çeşme Alaçatı
Hünnap Betül Pansiyon
  Çeşme Alaçatı
Ali Baba Restaurant

 

 

 
/
Alaçatı Konaklama, Çeşme Konaklama, Alaçatı Butik Otel, Çeşme Butik Otel
Beldenin kalbinin attığı Kemalpaşa Caddesi üzerindeki Alacati Veriahan Butik Otel; otantik dokusu ve Rum-Türk karma mimarisi, birbirinden farklı rustik elegant odaları ile siz konuklarını geçmişe doğru hoş bir yolculuğa çıkartıyor.

Rumların beldede yaşadığı dönemde 1842 yılında inşa edilen taş bina, önce Chapel tarzında çatıya değin tek katlı ve yüksek pencereli bir bina iken; mübadele döneminde iki katlı ahşap tavan ve zeminli bir bina haline gelmiştir.

1842 yıllından kalma anıtlar kurulu tescilli taş evin tarihi dokusunu bozmadan oluşturduğumuz birbirinden farklı tarzda döşeli 6 odalı butik oteli ve girişindeki Restaurantı 2008 Ağustosunda siz değerli Alaçatı dostlarının hizmetine açtık.

Alaçatı'nın kalbinin attığı Kemalpaşa Caddesi üzerindeki otelimiz, bahçesinden sokağa adımınızı atar atmaz sizi romantik cafe ve restaurantların, tanınmış butiklerin büyüsüne taşıyor.

Geçmişten günümüze değin Alaçatı 'nın değişmeyen dostluk ve sevgi dolu insanları ile bütünleşen tarihi sokaklarında gezerken Veriahan'a uğramadan geçmeyin; zira biz sizleri bekliyor olacağız.
Fiyat : Sorunuz
İLETİŞİM BİLGİLERİ
 İlan Sahibi    Alacatı Veriahan Butik Otel
 Telefon   232 7160091
  232 7160092
 Eposta   info@alacativeria.com
 Web   http://www.alacativeria.com
 Şehir   İzmir
 İlçe / Semt   Alaçatı
anahtar kelimeler : Alaçatı merkez, Alaçatı otel, Alaçatı konaklama, Çeşme otel, Çeşme konaklama, Alaçatı butik otel
İlgili Bağlantılar
• 

Sitemizi ne sıklıkla ziyaret ediyorsunuz    (?)